קצת עלינו
בסט מד אופיניון היא החברה המובילה בישראל בתחום השירותים הרפואיים המתקדמים, קבלת חוות דעת ויעוץ עם רופא מומחה מחו"ל וסיוע בקבלת טיפול רפואי בחו"ל. 
החברה הוקמה בשנת 2012, שמה לה למטרה להיות תו-תקן לאיכות בתחום השירותים הרפואיים, וכבר סייעה למאות חולים בישראל לקבל חוות דעת רפואית ממומחים מובילים בחו"ל, תוך מתן דגש על שירות מקצועי ואדיב.
אנו עובדים ומשתפים פעולה עם קולקטיבים מובילים וחברות רבות בישראל בכדי לסייע לעובדים ובני משפחותיהם: "חבר", "צוות", "נעמת", "הסתדרות המורים", "אמדוקס", "בנק לאומי" ועוד...
יועץ רפואי
ד"ר שי דובי

ד"ר שי דובי, בעל תואר PhD MD מהפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב במסגרת התכנית החד-תחומית למצטיינים.

ד"ר דובי בעל ידע רחב בתחומים של חדשנות ברפואה ובמהלך עבודתו יצר קשרים עם מגוון רופאים מובילי דעה ברחבי העולם.

משנת 2001 הוא עובד בתחום המכשור הרפואי במגוון רחב של תפקידי ניהול קליני, ניהול פיתוח ובפן המסחרי, כיהן בדירקטוריונים של מספר חברות פרטיות בתחום וכסמנכ"ל תחום מדעי החיים בעופר הייטק.

ערן לזר

ערן לזר,בן 46 נשוי + 3, הנו מנהל כספים מנוסה ויזם, עו"ד וכלכלן (תואר שני - אוניברסיטת תל אביב).

 

ערן כיהן כמנהל כספים במספר חברות הייטק מצליחות, והיה שותף למכירת חברת ריברהד נטוורקס בשנת 2004 לסיסקו.
 

ערן היה שותף להקמת מספר מיזמים טכנולוגיים, בשיתוף אוניברסיטאות בישראל ובעולם, וצבר ידע משפטי ועסקי ייחודי.

מנכ"ל
תרומה לקהילה
לב הפעילות שלנו הוא סיוע לאנשים בתקופות הכי קשות, ואנו מקפידים על מקצועיות, אתיקה ואנושיות המתבטאים ברמת השירות הגבוהה ביותר שיכולה להיות.
כחברה עסקית בתחום הכל כך מורכב הזה, אנו מקפידים תמיד לזכור שהחולה הוא במרכז והמטרה החשובה ביותר היא לסייע לו. אנחנו רואים חשיבות גדולה לפעילות התרומה לקהילה של בסט מד אופיניון, ושואבים השראה רבה מפעילותו המבורכת של הרב פירר ועמותת עזר מציון.
אנו מזמינים כל אדם הזקוק לחוות דעת רפואית שנייה מרופא מומחה בחו"ל לפנות אלינו וכל פניה תיענה, גם אם אין ברשותו היכולת לשאת בתשלום פרטי על השירות.
הוועדה הרפואית שלנו תבחן כל מקרה לגופו, ובכל מקרה שבו חוות דעת מרופא מומחה בחו"ל היא חשובה ומשמעותית לאבחנה ולטיפול אנו נדאג לסייע ולדאוג לקבלת חוות הדעת הרפואית לפי יכולתו האישית של המטופל, אם בהנחות משמעותיות, בפריסת תשלומים ואף ללא עלות כלל, כל אדם לפי צרכיו ויכולתו. אנחנו קוראים לפרויקט: "חוות דעת חברתית".
בבקשה תרגישו תמיד חופשיים לפנות אלינו, האוזן קשובה ותמיד נשמח לעזור.